O firmie

Firma Zakład Usług Instalacyjnych Gospodarczyk C.O. i GAZ Zenon Gospodarczyk istnieje od 1987 roku. Przez ponad 30 lat działalności stawiamy przede wszystkim na jakość usług oraz szeroki dostęp do materiałów instalacyjnych.

Oferujemy produkty znanych i sprawdzonych firm. W zakładce oferta znajdziecie Państwo pełen zakres usług instalacyjnych wykonywanych przez naszą firmę.

logotyp

Pragniemy zaoferować Państwu usługi w zakresie instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazu wraz z pełnym serwisem .
Jesteśmy w pełni przygotowani do zaspokojenia potrzeby firm, instytucji publicznych jak i również klientów indywidualnych . Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym i sprzętowym do podjęcia każdego zlecenia w branży.

Nasza Firma gwarantuje Państwu wykonanie powierzonych zleceń w oparciu o najnowsze technologie w dziedzinie techniki grzewczej , jak również doradztwo techniczne w oparciu o zdobyte przez nas doświadczenia.
Współpracujemy z firmami budowlanymi, developerami, oraz inwestorami prywatnymi. Posiadamy liczne referencje oraz certyfikaty.

Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu firmowego w Sandomierzu, przy ulicy Krakowskiej 5 (trasa Sandomierz – Kraków).